Program lojalnościowy ULTRAbenefit!

Program lojalnościowy ULTRAbenefit został stworzony z myślą o użytkownikach soczewek oraz osobach, które chcą zacząć je nosić. Dołącz do programu ULTRAbenefit, zbieraj punkty za swoje zakupy i wymieniaj je na darmowe opakowania – już co czwarte może być gratis.

Na start otrzymasz od Nas 30% rabatu na zakup wybranego przez Ciebie produktu Bausch+Lomb. ULTRAbenefit to także stałe korzyści dla salonu optycznego. Dowiedz się więcej na www.ultrabenefit.pl

KOMFORTOWO Z BAUSCH+LOMB ULTRA®

Dzięki miesięcznym soczewkom kontaktowym Bausch+Lomb ULTRA® nie tylko widzisz ostro i wyraźnie, ale także cieszysz się komfortem podczas długich godzin czytania, oglądania swoich ulubionych filmów i seriali lub grania w gry.

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji soczewek z rodziny Bausch+Lomb ULTRA®! Przy zakupie 2 opakowań (3 szt.) voucher do wykorzystania w sieci Empik o wartości 20 zł. otrzymasz w prezencie. Zapytaj o ofertę w swoim salonie optycznym lub sklepie on-line.

Akcja trwa od 20.09.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów Produktu objętego Akcją lub Gratisów. Promocją objęte są produkty: Bausch+Lomb ULTRA®, Bausch+Lomb ULTRA® For Astigmatism, Bausch+Lomb ULTRA® For Presbyopia.

Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych.

Regulamin promocji Komfortowo z Bausch+Lomb ULTRA®

Promocja! Patrz na świat wyraźnie i ostro z PureVision 2

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji soczewek z rodziny Purevision2! Przy zakupie 2 opakowań (6 szt.) voucher do Decathlon w prezencie. Zapytaj o ofertę w swoim salonie optycznym.

Regulamin promocji Patrz na świat wyraźnie i ostro z PureVision 2

Masz pytania?

Online Beratung - form

Online Beratung - page